Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valaki aki ma volt TELC-en...

Van valaki aki ma volt TELC-en angolból? Az 1. levélnél megvolt adva valami olyasmi, hogy Június és július között mennéttek a kollégáiddal szabira?

Figyelt kérdés
Az időpont a lényeg a kérdésemben:D
2012. ápr. 15. 17:21
 1/1 anonim válasza:

Én azt írtam...de nem volt megadva,legalábbis nem olvastam ilyet az utasítások között!!!én azért megkérdeztem,hogy van e árkülönbség különböző szezonban?ennyi...

volt egy olyan utasítás:hogy mutasd be magad meg a kollégáidat.

Erre írtam,hogy hol dolgozom,mennyi ideje és hogy szabira akarunk menni a kollégáimmal mert a munka stresszes és nyomás alatt vagyunk.Szükségem van békére meg csendre...egyik kollégám mozgássérült;és szüksége van speciális ellátásra.Aztán miért választottad a szállodát.

szeretek teniszezni és a szálloda ezt tudja biztosítani meg a kollégáimmal szeretnék vacsizni menni egy tóra néző étterembe..

aztán a végén kérdeztem:internet elérhető e a szállodában?lehet e kocsit bérelni and something like that...meg még nem is tudom mit.

2012. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!