Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol van Magyarországon beszédc...

Hol van Magyarországon beszédcentrikus nyelvoktatás?

Figyelt kérdés
Elegem van az összes nyelviskolából meg nyelvtanárból, hogy évekig nyúzzák az embert a hülye nyelvtannal, de aztán kimész külföldre és egy pohár vizet nem vagy képes kérni meg nem mersz megszólalni, meg nem érted meg mit mondanak, mert a balfax magyar nyelvoktatásból pont a lényeg hiányzik, hogy azt tanítsák meg, hogy tudj és merj beszélni és értsd a köznapi nyelvet...
2012. ápr. 16. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Már hogy ne lenne beszédközpontú nyelvoktatás. Kiváló módszertani fogások vannak, kiváló anyagok, rengeteg lehetőség.

Mindenből ki lehet hozni azt, hogy beszélj, de ezen felül is vannak olyan angolok által összeállított anyagok, ahol pont egy külföldi tartózkodás alatt felmerülő szituációkat gyakoroltatnak.

Játszani kell. :)


Ne add fel, keress új tanárt és mondd meg neki, hogy pontosan mit vársz el.

2012. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs de a kerdes az volt, hogy hol van beszedcentrikus nyelvoktatas!?


En is ilyen oktatast keresek, Budapesten, lehetoleg csoportosat!

A Be Happy nyelviskolaba van az tuti, mert ott mar voltam, csak az a bajom, hogy nagyon draga!

Bar anyanyelvi tanar tartja, de 2200 ft-ra jon ki egy ora, raadasul csoportos!!!

Ami szerintem horribilis osszeg ahhoz kepest, hogy 8-an vannak egy csoportban!

Ha valaki tud jo aron szoljon, irjon!

2012. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyéni oktatáshoz tudnék adni elérhetőséget ahol rendkívül sokat tudnád gyakorolni a beszélt nyelvet, de látom, hogy inkább a csoportos oktatás érdekel.
2012. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazabol kiscsoportos oktatas erdekelne, ami jo aron is van!
2012. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Értem én, mindenki a best buy-ra hajt. :)

Sok szerencsét!

2012. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!