Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Dexam középfokú nyelvvizsgán...

Dexam középfokú nyelvvizsgán általában hivatalos levél van?

Figyelt kérdés
A honlapján azt írják ,hogy baráti illetve hivatalos levél de sokan mondják ,hogy inkább hivatalos levelet raknak be.Tapasztalatok?Aki volt annak milyen levél volt illetve miről kellett fogalmazást írni?
2012. ápr. 17. 20:18
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Én is ott. És nekem is ez a mondul lesz :)
2012. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Hát sok sikert mindenkinek:)Én is remélem hogy jó feladatok lesznek:)Én nagyon izgulok amúgy:S Ti is?
2012. ápr. 20. 17:32
 13/25 anonim ***** válasza:
Én is holnap fogok. Humán modulból és az agráron leszek, Debrecenben. Nem nagyon tudtam rá tanulni, mert közben gyakorlaton vagyok és a szokdogámat is írnom kellett. :( Nagyon félek, mert ha nem lesz meg akkor nem kapok diplomát. :( Ti miket tanulgattok? A nyelvtanom rendben van, szavakat tanulgattam pluszban. Nem tudom, hogy a humán modulon milyen témák jöhetnek elő szóbelin. Megvan a téma lista, de nyilván ha humán akkor irodalom, színház, mozi, tanulás. Ilyesmire készültem. Az írásbelire annyit, hogy írtam leveleket meg fogalmazásokat és csináltam 2-3 szövegértést. Magnóról vkinek van tapasztalata? :) Sok sikert mkinek hnapra :)
2012. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Nos, én fogalmazást, leveleket írtam. Érettségi feladatokat csináltam, rengeteg tesztet megcsináltam, ami változó eredményű lett. Én is jártam ebben a cipőben, hogy szakdolgozat és gyakorlat plusz még a vizsga is. Ez nagyon feladatfüggő is szerintem. Hát izgulni, néha igen, néha nem :) Azért remélem mindenkinek sikerülni fog. A magnóról nem tudok semmit.
2012. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Utsó előtti vok. Megvan a gyakorló könyv, megcsináltam a magnós feladatokat. Első feladat (könnyű volt de én elbsztam): 5/3, második (sztem nagyon nehéz volt) 9/6, harmadik (közepesen nehéz) 7/5. Az ha jól számolom most hirtelen 21/14. Az olyan 67%. Hát... remélem hnap is elérek ennyit.
2012. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Holnap lesz nektek a labor is?
2012. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Igen. :) Neked hol?
2012. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Én "csak" írásbelizni megyek :)
2012. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
:))) Sok sikert. Majd ugorj vissza hnap és írd le, hogy neked milyen volt. Én is írok majd. :)))
2012. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
na nektek hogy sikerült? nekem a szóbeli nagyon könnyű volt, szerintem az megvan. Az írásbeli pedig 4 szövegértés, az se volt olyan nehéz. De a hallott szövegből a 3. az elég nehéz volt mert 3 lehetőség közül mindegyiket elmondta csak különböző módokon :S De remélem az is sikerült.
2012. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!