Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pár angol mondat fordítás?

Pár angol mondat fordítás?

Figyelt kérdés

Aki esetleg ráérne:

Kedves Lydia! Nagyon örültem a levelednek és a barátságodnak. Én 2002. május 6-án születtem. 2 testvérem van, egy nővérem Györgyi, aki 12 éves és egy húgom, Tünde, aki 6 éves és őt ismered a tornáról. Érden lakunk és a Bolyai ált. iskolában vagyok 3. osztályos tanuló. Van 2 kutyánk, 2 cicánk, 2 pintyünk, 5 tengerimalacunk, 8 mongol futóegérünk, 3 Achát csigánk, 3 aranyhalunk. Ebből ki is derül, hogy szeretjük az állatokat. :) Jöttök a nyári táborba? Üdvözlettel: Panna


Köszönöm szépen!


2012. ápr. 18. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Dear Lydia!

I was so happy to writing me this letter, and to your friendship. I was born in 6 of May. I have two sisters, Györgyi, who is 12 years old, and Tünde who is 6 years old, and she is whom you got to know in the PE lesson. We live in Érd, and I go to the Primary school in Bolya in the third class. We have two dogs, two cats, two chaffinchs, five guinea pigs, eight mouses, three snails and three goldfishes. So we love animals. Will you come to the summer camp?


Best regards: Panna



Nem teljesen pontos, főleg annál a sok állatnál kicsit egyszerűsítettem. azét remélem jó lesz

2012. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!