Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akinek nem sikerült elsőre az...

Akinek nem sikerült elsőre az ECL középfokú német szóbeli, annak a beszéd vagy a hallgatás rész nem ment?

Figyelt kérdés

Holnap megyek szóbelizni és nagyon izgulok. Alapból is izgulós vagyok, a beszédtől nagyon félek.

Ha nincs időm átgondolni, hogy mit mondjak, akkor alig jut valami eszembe.


Akik nem mennek át a szóbelin, azok melyik feladaton szoktak elhasalni?


Ha a hallgatás miatt nem sikerül, akkor is újra kell majd képről beszélni és érvelni vagy csak a hallgatást kell újra csinálni?


2012. ápr. 19. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült? (én csütörtökön voltam szóbelizni.)

Ha a hallgatás miatt nem sikerül, sajnos akkor is újra kell a képről beszélni és érvelni.:/

2012. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem érzem olyan rossznak, a hallgatás is elég jól ment, szerintem érthető volt, aztán lehet, hogy becsapós volt az egész, és a rossz válaszokat lehetett csak érteni... :D

A szóbeli kicsit más volt, mint amilyenre készültünk, pl nem volt bemutatkozó rész, csak kérdezni kellett egymástól, de ez sem lett rossz, a párom azt mondta, hogy lehetett érteni, hogy mit is akarok mondani :)

1 hónap múlva lesz csak eredmény:S

2012. ápr. 24. 16:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Neked hogy sikerült?
2012. ápr. 24. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!