Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Utolsó nap van még értelme...

Utolsó nap van még értelme nyelvvizsgára készülni? Ti mit szoktatok ilyenkor még átnézni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 16:40
 1/4 HalkHogen válasza:

A jegyzeteimet lapozgattam, de így visszagondolva tök fölöslegesen... (Habár az engem mégis megnyugtatott, hogy az utolsó pillanatig nézegettem a dolgokat, így tiszta volt a lelkiismeretem.) Tudsz, amennyit tudsz. Kizárt, hogy ezen az utolsó napon múljék, hisz végül is nem egy könyvet kellett a vizsgára elolvasnod, hogy tudd a tartalmát, hanem egy egész nyelvről van szó. Elképesztő szerteágazó vizsgafeladatokból meríthetnek.


Lazítsál, én aszondom. :)

2012. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :D csak ilyenkor mindig rámjön a stressz h mi mindent nem tudok :S
2012. ápr. 25. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az utolsó napon tanultam a legtöbbet :D Mondjuk így visszagondolva anélkül is ment volna.
2012. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is a vizsga előtti napon tanultam a legtöbbet. sőt igazából akkor tanultam meg rendesen a témaköröket szóbelire. de ez mindenkinél más. nálam bejön,hogy vizsgák előtt közvetlenül még tanulok. :)
2012. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!