Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok jó angol filmeket...

Tudtok jó angol filmeket amivel gyakorolhatok nyelvvizsga listeningjére?

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy legjobban úgy lehet a nyelvvizsga listeningjét gyakorolni, hogy angol filmeket nézek angol felirattal, de ne amerikai legyen hanem angol mert nyelvvizsgán angol beszéd van.
2012. ápr. 26. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Született Feleségek
2012. ápr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az angol kiejtés ?
2012. ápr. 26. 23:40
 3/6 anonim ***** válasza:

született feleségeket felejtsd el ha angol kiejtést akarsz hallani.Ott igencsak amerikaiasan beszélnek.

Én Angliában élek,és itt jártam angol tanfolyamra.Nekem az angol tanárom a következő filmeket ajánlotta.


Az összes monty python filmek( Brian élete,Az élet értelme,gyalog galopp,Sárgaszakáll stb)


Harry Potter filmek

Poirot novellák

Sherlock Holmes sorozatok.

Ezek mind angol színészek,angol filmek,és szép angol beszéddel.

2012. ápr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én javaslom a Király beszédét
2012. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hugh Grant filmjei:

pl:

4 esküvő egy temetés

Sztárom a párom


Harry Potter

2012. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ajánlom még a hazudj ha tudsz-ot bár ott csak Tim Roth angol, de nála eléggé lehet érezni a brit akcentust
2012. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!