Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valóban segít az alkohol hogy...

Valóban segít az alkohol hogy könnyebben beszéljek angol nyélvizsgán?

Figyelt kérdés
Elég nehezen beszélek gátlásos vagyok magyarul is nehezen szólalok meg nem hogy angolul. Szerintetek valóban segítene ha innék szóbeli nyelvvizsga előtt? volt már valakinek ilyen tapasztalata
2012. ápr. 29. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel tök közel leszel a vizsgabizottsághoz tuti hogy érezni fogják az alkoholt rajtad vagy észreveszik, ilyenkor minden további nélkül kitessékelnek a teremből és megvágnak vizsgán. Józanul is csak eltudsz makogni valamit hogy átengedjenek.
2012. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én pl nem sokat beszélek németül német országban dolgozom.

De ha be vagyok baszva be nem áll a szám.

Szóval IGEN!!!

De ne vidd túlzásba.

csak egy kicsit.

Sok sikert majd írd meg mi volt.

2012. ápr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy segítene, mert lazább lennél stb. de ugyanakkor nem tudsz úgy gondolkozni mintha nem ittál volna.Ez elég rossz megoldás lenne...valószínűleg még jó párszor leszel hasonló helyzetben, nem lehet mindig inni :D

Szerintem amikor az elején magadról beszélsz egy kicsit, mondd el hogy nem vagy nagy beszédes hogy ne gondolják hogy a nyelvet nem tudod,és ne izguld túl a dolgot :)

2012. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azonkívül szerintem nem tudnál olyan helyesen, a szabályokra ügyelve beszélni, mint józanul...
2012. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam erre, de végül nem próbáltam ki. Amúgy ha csak egy kicsit iszol, akkor nem fogják megérezni.
2012. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem jó ötlet.. amúgy egy kis lila listerin és semmit nem éreznek..
2012. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!