Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismer valaki Győrben vagy...

Ismer valaki Győrben vagy annak környékén koreai nyelvtanárt vagy nyelviskolát?

Figyelt kérdés
Eddig csak Budapesten találtam, de azt enyhén szólva is nehézkes lenne megoldani. Internetes tanulással próbálkoztam - de nem igazán megy -, igazából a doramákból tudok olyan húsz-harminc szót, de szeretném megtanulni a nyelvet.

2012. máj. 2. 10:05
 1/3 Jubilee ***** válasza:
Bár nem győri, akit találtam, de vállal skype-on is oktatást. Próbáld meg, hátha. :) [link]
2012. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre a honlapra már rátaláltam, a skype-részig azonban nem jutottam el. ^^ Köszönöm!
2012. máj. 2. 10:42
 3/3 anonim válasza:
Elég régi már a kérdés, ahogy látom. Még mindig nincs Győrben (sajnos). De ha gondolod, írj egy üzenetet, aztán küldök pár pdf-et, jegyzetet, honlapot! (:
2016. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!