Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvtanfolyamok nyárra?

Angol nyelvtanfolyamok nyárra?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretném fejleszteni az angolomat. Elsősorban külföldre szeretnék menni, dolgozni vagy tanulni. De ha ez nem sikerülne, akkor itthon szeretnék egy nyelvsuliban tanulni.

A cél, hogy az érettségim jövőre jól sikerüljön és egy középfokú nyelvvizsga sem ártana. De ettől én most még távol vagyok.

A kérdésem az lenne, hogy a nyáron egy intenzív többhetes angol tanfolyammal fejlődhetek annyit, hogy folyékonyan tudjak beszélni, olvasni, fordítani. Persze nem tudományos szintű szövegeket, csak hétköznapi témákban. Most elég gyenge a szóbelim angolból...


2012. máj. 7. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rövid idő alatt akarsz gyorsan tanulni, akkor inkább a magántanár a jó. Nyáron úgyse adnak iskolában órákat, jobban ráérnek tanítani.
2012. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy tanárral, aki tanít nyelvsuliban is és magánórákat is ad. És ő abszolút a nyelvtanfolyamot javasolta, szerinte jó hatással van az emberre a csoport, mert húzza előre stb.
2012. máj. 7. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!