Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerinted képes egy erős...

Szerinted képes egy erős alapfokú nyelvtudással rendelkező ember 2 hónap alatt felsőfokú nyelvvizsgát összehozni angolból?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan? Az az egy kizárva, hogy külföldön éljen.

Ja és, ha valaki megírná melyik a legkönnyebb nyelvvizsga nagyon megköszönném, úgy legkönnyebb, hogy a legkönnyebben megadják.


2012. máj. 8. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Két hónap alatt kizárt.
2012. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem.
2012. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A felsőfokú tudásszinthez már nagyon sok mindet kell tudni. Elvárt a pontos, helyes nyelvtan, bő szókincs, folyékony kommunikálás, emellett érteni is kell, megvédeni az álláspontodat, érvelni mellette és olykor elvont témákról is beszélni. Hosszú és fárasztó a vizsga, még erős középfokról sem lehet azonnal vizsgázni menni, onnantól számítva is minimum 1 év felkészülés úgy, hogy minden nap foglalkozol a nyelvvel (nyelvtan, olvasás, szótanulás, beszélgetés vagy csak filmnézés)

Lehet, hogy sikerült már valakinek alapfokról rövidin időn belül a felsőfok, de az nagyon ritka és lehet több volt a mázli mint a tudás...


Na szóval, szerintem is kizárt.

ha ezen a szinten leszel, hidd el már mindegy lesz, hogy melyik vizsgaközpontot válaszd. A legnehezebb, de legelismertebb a Cambridge, amit sokan letesznek, korrekt az ECL, EURO, a TELC-et is sokan választják.

2012. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A 2 hónap a középfokhoz is elég szűken mért idő. Én a Te helyedben először a középfokút céloznám meg. A nyelvvizsga letétele a cél?
2012. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp felső kell különben az egész tanulmányaimnak annyi. Hozzáteszem beszélek több nyelven is, de ha nem tudok angolul ott kell hagynom az egyetemet. Hülyén jöttek ki a dolgok, én mindenesetre megpróbálom, aztán majd kiderül mi lesz. Köszi a válaszokat!
2012. máj. 9. 21:39
 7/13 anonim ***** válasza:
esély sincs rá, ha ilyen hülyeségek megfordulnak az agyadban akkor szerintem semmilyen tanulmányokat nem kéne folytatnod, nem a te szellemi szintednek való..
2012. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy sikerül/sikerült a misszió?
2012. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A szóbeli még hátra van, én folyamatosan tanulok. Az eredmény meg gondolom majd 30 napon belül lesz meg.
2012. aug. 3. 08:32
 10/13 anonim válasza:

NE haragudj, de Te alapból nem vagy normális! Ezt a jó erős alapfokot, amire hivatkozol ezt 2 hónap alatt szedted össze?

Ha igen, akkor sikerül 2 hónap alatt a középfok és 2 hónap alatt a felsőfok.(Mivel az alapfok után a középfok következik és nem a felsőfok.)

2012. aug. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!