Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlanátok valamit az angol...

Ajánlanátok valamit az angol középfokú Telc nyelvvizsga magnós részéhez?

Figyelt kérdés
Ha neten is elérhető, az nagyon jó lenne. Az egész szóbelihez szívesen fogadnék tanácsokat. Előre is köszi.

2012. máj. 19. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem telcen voltam, de idén voltam szóbelizni.

Magnó nekem is félős volt, de én napi egy angol sorozat részt megnéztem (40perc) angol felirattal. (sose néztem még felirat nélkül, de magyar felirattal nincs értelme sztem).

Meg lett. Beszédre ezerkérdés ezerválaszból tanultam, de egy kérdést meg egy választ se olvastam el, csak a szószedetet néztem:D ( nekem valahogy beválik az hogy meg kell tanulni a szavakat, tudom mihez kötni, nem kell egész mondatokat bemagolnom ). Plusz heti egy órába jártam magántanárhoz beszélgetni.

2012. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de én szombaton megyek,szóval csak a típusfeladatokat akarom gyakorolni egy kicsit. Nagyon parázom tőle,mert nem olyan jól megy nekem az angol,csak most muszályból próbálkozom.
2012. máj. 20. 17:55
 3/4 anonim válasza:
ne aggódj, nagyon könnyű a magnóhallgatás :)
2012. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A beszélgetős részen a vita az mit takar? Nagyon lepontoznak ha néha megakadok?
2012. máj. 20. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!