Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok jó tanácsokat adni a...

Tudnátok jó tanácsokat adni a Telc Szóbelihez (angol B2), milyen a vitás rész, sokat kérdeznek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 22:22
 1/6 klopusz ***** válasza:

Szia!

A lányom angol tanára azt mondta, hogy egyszerre két vizsgázó van a helyiségben és egymással kel vitázniuk, beszélniük.

2012. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban 2 vizsgáztató van, az egyik jegyzetel/pontoz, a másik pedig az instrukciókat adja, h most bemutatkozás stb, de ezen kívül semmi mást nem mondanak, még segítő kérdés sincs! Úgyhogy, attól nem kell félned, hogy belekérdeznek :)
2012. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Esetleg most szombaton mész nyelv vizsgázni? Mert én igen.

A vitás rész abból áll, hogy kapsz egy szöveget a pároddal, amit majd együtt meg kell vitatnotok ( egyetértesz ezzel vagy nem értesz)

Én járok tanárhoz, de sajnos szóbelire már nem volt időnk készülni, így attól eléggé tartok :/

Amúgy a vizsgáztatók semmit sem fognak kérdezni. Csak utasítást adnak, hogy melyik feladat jön.

2012. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is most megyek. Én nyelvsuliba jártam,de szóbelire nem készítettek fel engem se, az Origóra készültem főleg de az nem sikerült, szóval 2 hete jelentkeztem ide és most bajban vok hogy mi merre meg hogy is van.
2012. máj. 22. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, minimális tudással is át lehet menni :) megtanulhatsz esetleg 1-2 ütős kifejezést, amit bármilyen témában fel tudsz használni. attól majd leesik az álluk :D
2012. máj. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
75%
Legyél interaktív. Folyamatosan kérdezz, mondd ha nem értesz vele egyet mondd ha igen és ne hagyd hogy ne juss szóhoz. Ha ezt csinálod és tudsz azért valamennyire beszélni sima ügy :)
2012. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!