Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki, hogy tanult, tanul angolul?

Ki, hogy tanult, tanul angolul?

Figyelt kérdés

Kinek milyen módszere van angol tanuláshoz?

Hatékony, gyors módszer. Szavak kiejtését, jelentését,hogy jegyzed meg(nem magolás), hogy pl. váratlan helyzetben is azonnal tudod?



2012. máj. 30. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat játszottam gépen kisgyerekkorom óta, így csomó minden ragadt rám angolul. Később néztem sok filmet/sorozatot angolul, angol vagy magyar felirattal, vagy anélkül. Ha valami érdekel, utánaolvasok, és a legtöbb anyagot a neten angolul találom meg. Egyetemen is, ha valami nem tiszta, akkor kénytelen vagyok anyagot keresni, nyilván angolul találom a legtöbbet. Így a szakmai szókincsem méginkább fejlődik.
2012. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nicole J válasza:
Szerintem a legjobb modszer az, ha eloben kummunikalsz angol emberekkel( persze ha van lehetoseged), vagy, ahogy az elozo valaszolo is irta, angol szinkronos/feliratos filmeket nezel. Nalam a filmek, zenek (lyrics) nagyon sokat segitettek. Persze ahhoz, hogy a filmet nagyjabol megertsd, egy minimalis alap tudasod kell legyen.
2012. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdeklődő gyerekként sokat olvastam középiskolás koromban. És mivel a legjobb és legkorszerűbb szakirodalom angolul van szinte minden témában, így ennek során megtanultam angolul, így lett meg a felsőfokú nyelvvizsgám is. A motiváció a legfontosabb. Ha nem tudod, mire kell a nyelv, csak "kell a papír", úgy kínszenvedés nyelvet tanulni.
2012. máj. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!