Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németül tanulok, ez így...

Németül tanulok, ez így eredményes lesz?

Figyelt kérdés

Magam kezdtem német tanulásba,nagyon tetszik,van is kedvem hozzá,napi 2-2,5órát. :) 3napja.

Van egy könyv,ami nagyon bejött: Pons-kezdőknek való....nulláról kezdtem. Van cd is hozzá. Különböző feladatok vannak,melyeket kb.80-90%osan teljesítek. De ha visszakérdezne valaki,meg sem tudnék szólalni. Ez nem gond? Ugye ha tovább jutok ennek lesz hallható eredménye?


2012. máj. 30. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát...most megleptél. Nagyon szép dolog, hogy magadtól tanulsz nyelvet. Mióta tanulod? Nagyon jó, hogy ennyit szánsz rá. Szerintem nem annyira nagy gond, hogy jelenleg nem tudnál megszólalni. De ha egy mód van rá, kérj meg németül tanuló/tudó ismerősödet, hogy azért kérdezzenek bele ebbe abba, esetleg csak, hogy hogy vagy, szóval ilyen alapdolgokat, ahol most tartasz :)
2012. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Qrsi95 válasza:
Szerintem nem elég ha otthon tanulod, ha komolyan meg akarod tanulni. Azért 3 nap után még ne várd , hogy meg fogsz tudni szólalni, különben zseni lennél. :) De hajrá, addig csináld amíg van kedved hozzá....:D
2012. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes és kitartó vagy, hogy egyedül a nullásról elkezdted tanulni ezt a nehéz nyelvet . Becsülendő. :) Ha elakadsz , vagy bármilyen kérdésed van , írj nyugodtan privátba, nagyon szívesen segítek.
2012. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!