Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok nekem ezt a...

Lefordítanátok nekem ezt a két mondatot németre?

Figyelt kérdés

Kevésnek találom az fizetésem, mert 1500 €-ban állapodtunk meg, ennyi pénzért nem vagyok hajlandó/nem akarok/nem fogok dolgozni. Keress helyettem másik embert.


Nagyon fontos lenne!! Köszönöm! :)



2012. jún. 1. 18:58
 1/10 anonim válasza:
Már neharagudj de gondoltál az ado stb amikkor meg állapodtatok,meg persze az ado,hogy hányas klasse-ban vagy mert az nagyon döntö.1500 euro 1 klasse kb 1050 eurora jönn ki,ha 2 mert veled van a családod akkor kb 1200 euro,a fizid.8 orás munkában.Mellesleg nem szokás ilyen okokat németországban felhozni ha nem tetszik otthagyod a munkád.Ha nem szakmunkában dolgozol csak segédmunkás vagy ne is várjál többet.
2012. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
bocsi a 2. klasse helyet a 4. klasse-ban keresel anyit kb a 2. klasseben a gyermeküket egyedül nevelö szülök vannak.Ott kevesebb az ado is.
2012. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

itt nem arról van szó, hogy sok vagy kevés, vagy hogy milyen adókategória.. hanem megállapodtak valamiben, és ezt nem akarja betartani a munkáltató ha jól értem. Ha engem átvágnának, akkor mielőtt hazajönnék, én is elmondanám a magamét, még ha nem is érek el vele semmit, akkor is.


Ich finde, dass mein Lohn zu wenig ist. Wir haben in 1500 Euro vereinbart, und für so wenig Geld will ich nicht arbeiten. Such mal eine andere Person statt mir.

2012. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ich finde mein Gehalt zu niedrig, weil wir 1500€ vereinbart haben. Für dieses Geld bin ich nicht bereit zu arbeiten. Suche jemand anderen!
2012. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves 3. és 4. válaszoló! :)


1. válaszoló neked pedig annyit, hogy ne üsd bele az orrod olyan dolgokba, amihez semmi közöd. Ki vagy te, hogy megmondd nekem mit csináljak? A másik pedig az, hogy nem ez volt a kérdés/kérés, hogy mondd el a véleményed és okoskodj, főleg hogy fogalmad sincs az egészről, hogy miről van szó.

2012. jún. 1. 21:00
 6/10 anonim válasza:

Egyes válaszolo vagyok,igazad van nem tudtam a tényeket. Inkább figyelmeztettelek,mert ugy gondoltam félre is értheted mivel gyanitom nem nagyon beszéled a nyelvet.

Mert mostanság egy jo páran akik a környékünkön dolgoznak ujdonsült magyarok többen megkérnek,hogy tolmácsoljak nekik .Mert bele esnek ebbe a hibába,hogy nem teljesen értik amit mondanak nekik.

Ezért válaszoltam igy mert gondoltam nehogy te is bele menyél egy rosz döntésbe mert nem vagy tisztában a dolgokal.De bocsánatot kérek ha ezt te sértönek vetted tölem.

2012. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a tájékoztatást, de a kérdésemmel nem tanácsot kérni akartam, hanem lefordítani 2 mondatot.
2012. jún. 1. 21:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vetted észre, hogy lefordítottam neked a mondatokat?
2012. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. válaszoló: De észrevettem, és írtam is, hogy köszönöm szépen a 3. és 4. válaszolónak. A %-od alapján látom hogy te a 4. vagy, mert neked van 95 %-od. A többi szöveg, hogy ne szólj bele a dolgokba, az már nem neked szólt, hanem az 1. válaszolónak.
2012. jún. 2. 09:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Most valóban rajta van, de akkor nem volt. Elég sok gond van a gépemmel. Tegnap, amikor írtam a választ, még nem volt rajt a 3. válaszoló fordítása, mert akkor inkább azt javítottam volna ki, mintsem írtam volna egy másik fordítást.
2012. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!