Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Allons-y francia könyvek jók?

Allons-y francia könyvek jók?

Figyelt kérdés

egyedül tanulnám kezdőként. milyen szintre jutnék el az első könyv után? csak mert azt írja, hogy A1-A2-es szint, szóval alapfok, a másik könyv amit néztem (PONS) is alapfokot ír, de az 10.000 ft, az allons-y meg sokkal olcsóbb... tényleg annyival jobb lehet a PONS, vagy inkább vegyem meg az allons-y-t? alkalmas önálló tanulásra?


esetleg le lehet tölteni valahonnan?


2012. jún. 3. 13:57
 1/2 reptoid ***** válasza:
Az allons-y 2 is kell a középfokúhoz, de az elég is. Viszont iszonyú száraz az anyag benne, én tanultam a kettesből, van is nyelvvizsgám, de akkor ahhoz kell kitartás. Szakmailag mondjuk elég.
2012. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Megkérdezhetem, hogy végül melyik könyvből tanulod a franciát? Hogy haladsz vele? :)

2012. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!