Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kreatív Nyelvtanulásról mi a...

Kreatív Nyelvtanulásról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Valaki kipróbálta már, érdemes ezzel tanulni a nyelveket, nyelvvizsgátok így lett? , tapasztalatokat várok

2012. jún. 17. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, jönnek majd a megmondók, hogy van már 1000000000000 ilyen kérdés az oldalon....


De én szívesen látom kiírva ezt újra. Talán így frissebb tapasztalatok is érkeznek. :)

2012. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen én is ezért írtam ki, nem sokra mentem azokkal a válaszokkal, itt reménykedem, h kapok vmi értelmes, segítőkészet.
2012. jún. 17. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A hibái tagadhatatlanok:

[link]


Bár nem tudom, hogy át lett-e dolgozva, és még ma is igaz-e, hogy

"(mint ahogy a kivitelezés is – kb. olyan, mintha egy 80-as évekből menekített írógéppel szerkesztették volna)."



Ennek ellenére az alapgondolata a módszernek összevág az én elképzelésemmel a nyelvtanulásról. Szomorú, hogy nem figyeltek jobban a megvalósításra.



Nyelvvizsgát szerintem csak ezzel nem lehet megcsinálni. Eleve a szókincse nincs akkora. De mással kombinálva a módszer hozzásegíthet, hogy minél folyamatosabban beszéljen az ember. Ami azért nem kevés.

Az már kérdés, hogy 20ezret megér-e.


Ilyen formában nekem nem.



Maga a módszer se való mindenkinek. Rengetegszer ismételgetni a mondatokat, nem mindenki tűri jól a monotóniát.


Én az olaszt kezdtem el, most fejeztem be a 4. leckét a 12-ből. Csak magyar-olasz irányba tanulok. Heti 1 lecke, ami alatt 6-szor veszem át. Ez heti 10-15 órát jelent.


Látok eredményeket, úgyhogy mindenképp végigcsinálom.

2012. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

En ezzel tanul(gat)om a franciat. En eleg lassan haladok, de ennek en vagyok az oka.

Nekem nagyon tetszik. Amikor teljesen kezdo voltam, azaz tenylegesen elkezdtem a francia nyelv tanulasaval foglalkozni (ABC, kiejtes), nekem ez nem tetszett. Gyors volt, erthetetlen.

Aztan egy kis ido es alap utan megneztem ujra. Azota ezt szenzaciosnak tartom!!!!!!

(Nem tokeletes, es igen elofordulnak hibak.)


Szerintem, aki vegigcsinalja, annak tuti, hogy hasznalhato nyelvtudasa lesz!!!!!!


Szep napot! KITARTAST mindenkinek es sok sikert!!!!

2012. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is tanultam belőle, de szerintem egy kicsit monoton.

Csak akkor ajánlanám ha van kitartásod.

Kicsit unalmas.

2012. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!