Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van esélyem nettről tanulni...

Van esélyem nettről tanulni franciát úgy, hogy később Franciaországban éljek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék Franciaországban élni, de a közeli iskolákban nincs esélyem franciát tanulni... Lehetséges hogy nettről megtanuljak úgy, hogy azzal megélhetnék ott? Vagy az azért mégsem ugyanolyan...? Szerintetek?

2012. jún. 20. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, annyi lehetőség van a neten. Tipp:lehet van olyan tanár magyarországon,aki skypeon keresztül oktatna.
2012. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy barátom, aki folyékonyan beszél franciául, nem csak mert 14 éve tanulja, de rendszeresen használja élő környezetben. A munkám miatt megkérdeztem néhány egyszerű kifejezést franciául. Ahogy kiejtettem mindjárt szólt, hogy nem úgy kell, pedig nekem belülről dettó úgy hangzott, mint ahogy ő mondta ki. Éppen ezért én azt mondom, hogy az elején főleg, mindenképpen tanárral tanulj, akár skype-on (sok a skype-os tanár, én is úgy tanítok angolt, de kémiát is így tanítanak nekem), akár személyesen az mind1. De a franciának pontosan olyan a kiejtése, amit egyedül nem lehet csak úgy megtanulni és , ha egyszer rosszul rögzül, akkor azt elég nehéz lesz kitörölni. Egyébként a múltkor találtam épp egy franciatanárt, aki skype-on tanít, ha érdekel kikeresem neked.
2012. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindkét választ köszönöm!

2. Igen, légyszíves! :) Nagyon jól jönne!

2012. jún. 21. 11:54
 4/4 Roni123 válasza:

szia itt van 1-2 olyan oldal ami francia nyelvhez közelit .)

[link]

[link]

2012. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!