Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Holnap szóbelizek angolból,...

Holnap szóbelizek angolból, de nem tudok semmit :S mit csináljak?

Figyelt kérdés

az írásbelim 43%-os lett de akkor csak tippelgettem meg írtam ami eszembe jutott. Nagyon félek a szóbelitől..ismerve magam biztos h leblokkolok és nem fog eszembe jutni semmi :SSS

Mit javasoltok mit tegyek?Nehéz meg szerezni a 10%-ot?:(



2012. jún. 20. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

3...ISMÉTLEM!3 pont :)

Azt ennyivel összeszeded: Hello my name is xy and I'm ...years old. I live in the Hungarian capital city, called Budapest :)

És helló :D

Most úgy érzed hogy KO és semmit nem tudsz,de holnap olyan adrenalin lesz benned, hogy még az is előjön amit oviban tanultál meg :DDD


Mondom ezt én aki mindjárt összecsinálja magát, ugyanis én is szóbelizek holnap :D

SOK sikert!!!

2012. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kössz a bíztatást :D (Y) remélem akkor igazad lesz :)

Neked is egy kalappal! :D

2012. jún. 20. 21:20
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Hogy sikerültek a szóbelik? Én szerdán megyek :((
2012. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Első vagyok :D

Hát jól...:D A törihez kettő szót tudtam magamtól hozzá fűzni, de megkaptam a 3ast írásbelivel együtt :D

Angolnál voltak kérdések amiket nem is értettem, de Yes meg No :D

Lett végül egy 5ösöm, két 4esem, egy 3asom és egy matek kettesem :D

2012. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
ajj de jó neked :) nekem sajnos az írásbelik is rosszak lettek nagyon nem tudok már javítani :( föci 39 töri 38 angol 34 többi kettes :(
2012. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem egész jól sikerült :)

angolból 3pont helyett kaptam 19et :DDDDD

(pedig tényleg egy szót nem tanultam,hanem csak ami eszembejutott :) ) így meglett a 3as

törit kicsit elrontottam :/ az csak 2es lett

viszont a magyart úgy elmondtam h még osztásnál ki is emeltek :D, az 4esre sikerült :D

2012. jún. 25. 20:25
 7/10 A kérdező kommentje:

19:41 : Megnyugtatásként elmondom h én mennyit tanultam szóbelire: 1x-2x elolvastam az irodalom tételeket...ennyi

(szerencsék volt mert a tanárunk év közben folyamatosan kérdezgette a tételeket,így muszáj volt megtanulni,aztán elolvasás után már naggyából megmaradt)

Törit is megpróbáltam elolvasni , de én valahogy felfogni sem bírtam 1-2 tételt o.O így inkább hagytam azt..

angolból meg hát nem tudsz sok mindent csinálni sajnos :/ ,de én is olyanokat mondtam szóbelin h még én is meglepődtem :D


ui:meg a tanárok itt már úgyse ba**nak ki veled...nálunk is segített minden tanár.Ha jól tudom senki sem bukott az évfolyamon.


Sok sikert Neked is!!! :)

2012. jún. 25. 20:34
 8/10 anonim ***** válasza:
nagyon köszi :) gratulálok akkor:) irodalomból minden tételhez jár szöveggyüjtemény vagy valami segítség igaz? Mert nekem anélkül nem fog menni :(
2012. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nah h sikerült?:D
2012. jún. 28. 17:43
 10/10 anonim ***** válasza:
töriből meg dicsértek meg föci is nagyon jó lett :) angol magyar kicsit nehézkes volt, de meg lett :)
2012. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!