Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magántanuló vagyok és többek...

Magántanuló vagyok és többek között angolból is javítóvizsgát kell raknom.10. osztályos anyagból és elég rossz vagyok belőle, van olyan oldal ahol tanulni tudnék? Vagy ahonnan letudok valamit tölteni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A javítóvizsgán az éves tananyagok fogják elsősorban szánomkérni, így a suliban használt könyvet és az órai anyagokat (gondolom megkaptad osztálytásaktól) tanuld meg először.


A www.5percangol.hu oldalt én nagyon szeretem, ott is érdemes körbenézni, gyakorolni, napi emailes anyagokat is lehet kérni, az is pár perc gyakorlás naponta (persze nem a sulis anyag helyett, hanem mellé.)

2009. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
www.livemocha.com
2009. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!