Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a jobb könyv, melyiket...

Melyik a jobb könyv, melyiket érdemesebb megvenni? Némethné Hoch Ildikó - 1000 question 1000 answer Kész Zoltán, Némethné Dr. Hoch Ildikó - 1000 question 1000 answer

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
az első az középfokúra készít asszem a második meg felsőfokra. Nekem mindkettő megvan, de csak szavak tanulására használtam őket. Igazából szerintem jó könyvek, habár én valahogy a felsőfúval jobban haladtam mint a másikkal:D amúgy csak középfokúra készültem:)
2012. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 webnyelv ***** válasza:

Szerintem kb. 4 változata van ennek a könyvnek. A legelsőben még kiejtés sem volt, ezt nem érdemes megvenni, ha egyáltalán még kapni. Van, amiben már van kiejtés, ez pontosan nem tudom, milyen.

És van, ami valóban a felsőfokú nyelvvizsgákra és emelt szintű érettségikre készít fel.

És van egy olyan is, amihez CD is van, MP3-ban rajta van az összes szöveg. De lehet, hogy már mindegyikhez van CD? szerintem nem.

Ha hallás után könnyen tanulsz, a CD-set javaslom.

A többi szerintem egyformán jól használható a kijelölt célra.

És, ha minden igaz, van egy vendéglátói szaknyelvi vagy valami hasonló vizsgára felkészítő is.

2012. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2012. jún. 25. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!