Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kreativ német kezdőből tanulom...

Kreativ német kezdőből tanulom a németet ez mellé még tudnék hozzá tenni milyen könyvet amibe vannak feladatok és hanganyag?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is azzal kezdtem, de aztán félre is raktam. Nem javaslom senkinek, minden német tanár ki van rajta akadva. Valószínűleg az Gaál az angolra dolgozta ki, és aztán ültette át másik nyelvekre.

Mert hogy már az 1. leckében a melléknévragozással kezdi?! Az elején még a diáknak túl kell esnie azon a sokkon, hogy 3 nem, és nincs rá szabály, 8 féle többesszám, és nincs rá szabály. A melléknévragozást kb. fél év nyelvtanulás után szokták bevetni.

Én egyébként a Lazán németül c. könyvből tanulok, az szerintem elég jó, bár tanárral.

A Ponst is dicsérik, ahhoz van hanganyag is.

A Relaxa is jó, kezdetnek, mert azért elég kevés, de az alapokat azért jól meg lehet belőle tanulni.

2012. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!