Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mondjatok nekem angol könyveket?

Mondjatok nekem angol könyveket?

Figyelt kérdés

Szóval már voltam nyelvvizsgázni, de sajnos nem sikerült. Gondoltam jobban meg tudnám jegyezni a szerkezeteket, ha olvasnám és többször is találkoznék vele. Mindenféle könyv jöhet.:)

Köszi.:)


2012. jún. 29. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
??? Bemész egy idegen nyelvű könyvesboltba és százszámra találsz... Még a nem kifejezetten idegen nyelvű könyvesboltokban is sok van. Soroljuk fel?
2012. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Viszont én nem nagy városban lakom, itt nincsenek könyvesboltok. Úgy tudom megvetetni, hogy szólok a bátyámnak (Ő városban lakik), megmondom neki a címet+szerzőt és megveszi nekem..:/ Ő magától nem fogja tudni, hogy mit hozzon el.
2012. jún. 29. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha van nyomtatód, akkor talán egyszerűbb, ha nyomtatsz magadnak pár történetet.


A régebbi írásoknak már lejárt a szerzői jogi védelme.

Itt rengeteg könyvet találsz:

[link]


Amúgy, ha könyvet akarsz venni, lehet azzal járnál a legjobban, ha az egyik kedvencedet, amit magyarul már olvastál szereznéd be angolul.

2012. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

a sulikönyvtárban biztosan vannak angol könyvek. én egy csomót vettem már ki. rendszerint kicsi (A5) alapúak és vékonyak + egy ismert történetet írnak le rövidítve. amiket én olvastam, azoknak az aljára van írva, h : Oxford Bookworms.

és külön vannak kategorizálva nehézségi szintek szerint. :)

remélem tudtam segíteni. és sok sikert a nyelvvizsgához! (nekem kb.1 hónapja sikerült a szóbeli középfokú) :D

2012. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a világ összes könyvének nagyjából 9/10-e megvan angol nyelvű kiadásban is. keresgélj a neten magyar ajánlókat, aztán vedd meg angolul.
2012. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia.

Ha jó könyveket szeretnél én a következőket ajánlom.

Rimaszombati Károly: Angol nyelvtan (Maxim kiadó), és Német Anikó :Angol nyelvtan alap-, közép- és felsőfok. A második kiadvány az Alexandránál könnyen megkapható ez tuti.Nekem főleg tőle írt a használható.A rimaszombati megvan csak sajna egyben nem tudom elküldeni mert oldalanként mentettem el. Ha érdekel írj privit és küldök pár oldalt belőle.

2012. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Milyen szintű , fajta vizsgával próbálkoztál?

Előző voltam.

2012. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szóbelin és írásbelin is voltam, középfokon. Először a Rigó utcában, a második írsbelin pedig BME-n.

És köszi mindenkinek.:)

2012. júl. 1. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!