Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik német nyelvkönyvet...

Melyik német nyelvkönyvet ajánljátok önálló nyelvtanuláshoz?

Figyelt kérdés
Egyedül szeretnék belekezdeni és egy hasznos jó nyelvkönyvet keresek.
2012. júl. 3. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Start Neu, mondjuk mi a suliban tanultuk, de önállóan is tanulható szerintem.
2012. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sziaa én tegnap kezdtem el, scribd.com-ról töltöttem le könyveket nagyon jóknak tűnnek egyenlőre, jó tudom tapasztalatból vársz választ de nembaj, szóval nem tart sokáig letölteni, nézegess bele, fent van Maklári Tamás Német nyelvtani ABC, Lazán németül, Start neu is :)
2012. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek:) ÉN is most a scribd-en vagyok rajta ott nézem most a start neu-t :) Megnézem a többi könyvet is amit ajánlottál.
2012. júl. 3. 16:27
 4/14 anonim ***** válasza:
a kreatív német a legjobb. van kezdő szint is. canadahunról tudod letölteni. elküldeném én, csak túl nagy a pdf fájl, plusz a hanganyagok:S
2012. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ó köszi kedves vagy, belenézek akkor abba a könyvbe is, egyébként az jól magyarázza a nyelvtant?
2012. júl. 3. 18:10
 6/14 anonim ***** válasza:

nyelvtan egyébként egyáltalán nem szükséges ahhoz hogy jól tudj beszélni egy nyelvet.

én sok nyelvkönyvet használtam és szerintem az assimil és pons könyvek a legjobbak. esténként esetleg nézhetsz idegennyelvű filmeket.

2012. júl. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
START könyveket.
2012. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Planet. Mondjuk mi azt suliban tanuljuk ,de nekem is van olyan orosz könyvem amivel suliban tanulnak mégis itthon veszem át ;)
2012. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 webnyelv ***** válasza:
Vajda-Fürst-féle könyv (elég régi, de jó), és Ernst Häckel (ha jól emlékszem a nevére) könyve. A nyelvtant is elmagyarázza.
2012. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A rendes középsulis tankönyv is jó
2013. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!