Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » I think I slipped up someplace...

I think I slipped up someplace. Though I tried always. To be a good wife and mother. But if I would been all that I thought I was. Things would be different now. Segítene valaki ezt lefordítani?

Figyelt kérdés
Egy anya tekint vissza az életére, miközben mondja ezt valakinek.
2012. júl. 6. 01:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsőt nem tudom értelmesen bocsi,ezért azt inkább kihagyom.

Azt hittem mindig próbáltam jó feleség és anya lenni. De ha annak kellett volna lennem mindent összevetve úgy gondolom az voltam. A dolgok megváltoztak mostanában.

2012. júl. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, valahol kisíklott az életem. Bár mindig is próbálkoztam. Már hogy jó anya és feleség legyek. De ha sikrült volna mindannak lennem, aminek hittem magam, akkor... Most másképp állnának a dolgok.
2012. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!