Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találnék angol leírást...

Hol találnék angol leírást ezekről?

Figyelt kérdés
Van egy los angeles-i levelezőtársam, lány. A közeljövőben szeretne eljönni hozzám Magyarországra és pl megnézni többek között Egert is. Na most. Ő már random keresgél a neten Egerről dolgokat, pl megtalálta a Szépasszony völgyet és megkérdezte, h az mi. :D Nagyjából körülírtam neki, majd leírtam a végén, h "I will show you if you will be here with me." :D Ez így tök szép...de ha el is jön...csak mutogatni kevés lesz, az angolom meg még nem olyan erős, h sokat beszéljek ilyen dolgokról. Meg pl Aggtelek is érdekelte még. Hol találnék ilyen dolgokról angol leírást, azon túl, h interneten? :)

#angol #Eger #Aggtelek #turista látványosságok
2012. júl. 7. 08:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, meg kellene még az Egri várról, a Bazilikáról, a Minaretről stb. Talán ezeknél van angol tolmács ha odamegyünk nézelődni, de nem vagyok benne biztos. :S
2012. júl. 7. 08:26
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

beirod googlebe amit keresel meg mögé irod h english és kész

2012. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. ;) A wikipédiától valami komolyabb valakinek nincs? Mert oda bárki irkálhat bármit...
2012. júl. 7. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

amúgy meg a wikipédiával nincs semmi probléma...

2012. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!