Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az már jó ha valaki 4 nyelven...

Az már jó ha valaki 4 nyelven tud?

Figyelt kérdés
Ebből 3 felsőfok(angol,francia,orosz) és 1 közép.:)
2012. júl. 8. 12:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdem hogy elég-e pl egy olyan személynek akinek jó a nyelvérzéke,vagy több kéne neki.
2012. júl. 8. 12:46
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
ez már szuper, abból a középből csinálj felsőt! ;)
2012. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
De most így mit akarsz? Fényezzük az egód mekkora király vagy, de ügyibügyi vagy, csak így tovább, szupi jó? Hát szerinted mégis???? Nem, borzalmas, semmire nem mész vele az életben... Könyörgöm...
2012. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Utálom az ilyen dicsekvő embereket...
2012. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi.

többieknek:kinek mi a sok.eddig csak olyan véleményeket hallottam hogy a 2 az a minimum(azokat is mimnimum közéfokon),valaki pedig azt mondta hogy 3 is kell.ezért is kérdezem.:S


-.-

2012. júl. 8. 13:35
 6/11 Vak Bottyán ***** válasza:
75%
Még ha megtanulod a németet is rendesen, lehetőségeid száma határtalan lesz.
2012. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Jajj ne hülyéskedj már! Persze hogy jó ha ennyi féle nyelven tudsz! Irigyellek! Ne kételkedj, ahol azt mondják kettő ott tagadd le a másikokat, ahol meg nem kérdezik ott meg nem kell se dicsekedni se eltitkolni.Bár én is sok nyelven tudnék beszélni.Jó vagy neked már tuti sikered lesz bárhol.Én nem vagyok féltékeny de irigykedni is csak azrét mert én utáltam a németet és nem is ment épp h leérettségiztem belőle...Viszont érdekel más nyelv, remélem lesz időm tanulni is...
2012. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Én még ugyanúgy lenézlek most is, ha csak a nyelveket tudod. :)


Zsír tolmács leszel (Y) ügyibügyi, de te nem leszel húdehasznos tagja a társadalomnak.

2012. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. júl. 8. 14:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezeket már mimnd tényleg tudod is, vagy csak szeretnéd tudni? Mert azért az nem mindegy. GYakran olvasok itt olyan kérdéseket, hogy arab meg kínai meg nem tudom én milyen tolmács, és felsorolnak vagy három nyelvet, aztán kiderül, h középsuliban mondjuk 9.-es az illettő. Nekem is voltak ilyen fellángolásaim régebben (bár akkor is csak három nyelvvel -német,angol, francia-és ez még tán nem is olyan elérhetetlen, bár szinten tartani, magas szinten megtartani ezeket, mindet egyszerre nem tudom hogy lehet, nekem kettőt nem sikerül rendesen...)
2012. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!