Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 100szo.hu vagy hasonló ingyen...

100szo.hu vagy hasonló ingyen oldalakról vélemény?

Figyelt kérdés

jo lenne elkezdeni angolt tanulni,de valami tényleg egyszerü kezdéssel, nem kökemény dologgal.

de nem merek regisztrálni ezekre mert igaz hogy ingyenes meg minden de lakcimet is kérnek és én ezeket nem szeretem.vagy gondoltam hogy beirok valami kamucimet.

vélemények? kinek mi jött be? gondoltam az ELOra is de az nekem drága.eljárni nincs idöm se energiám.


2012. júl. 18. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Naqyon jók kezdésnek az alapokat nagyon jól betudják tanítani és semmi kamu nincs, amit én tudok ajánlani amivel én is kezdtem az a 100 szó meg másik pár :


[link]


Én 1 év és 1 hónapja ezzel kezdtem (szerintem jó)


Itt egy hasonló

[link]


Még 1

[link]


Mind a 3-at végig csinálod becsülettel (csak az ingyenes részeiket, szerintem nem éri meg a fizetős úgy hogy azt ne válaszd) akkor az alapokat nagyon jól megfogod belőle tanulni és jó alappal már képes leszel magadtól tanulni mindig keres google-ben feladatokat nézz videót angolul először magyar felirattal majd ha már jól megy akkor angol felirattal , halgass zenét dalszöveggel !!!!!!


Előljárók és még sok más

[link]


[link]


Sok sikert !!!!!!

2012. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hü ez aztán a kielégitő válasz nagyon köszönöm :))))))))
2012. júl. 19. 06:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :):)
2012. júl. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
BOCSI VOLT EGY BAKI A LEGELSŐ LINK HELYETT EZ MENT VOLNA : [link]
2012. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaj de figyelmes vagy köszönöm:)
2012. júl. 21. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!