Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ragadna rám valami, vagy...

Ragadna rám valami, vagy tanulnék belőlle, ha videókat néznék angolul a neten?

Figyelt kérdés
Általában csak ilyen angol gameplayeket, meg hasonló dolgokat nézek, persze nemsokára fogok külön angol órákra is járni, de ezekből a videókból lehet tanulni?
2012. júl. 22. 17:23
 1/4 anonim válasza:
Akkor, ha valamennyire érted, amiről szól, akkor igen, mert az összefüggésekből rájössz az addig ismeretlen szavak jelentésére.
2012. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanulni lehet csak az agond,hogy az csak benned van,és akkor még nem tudod,hogy majd hogyan jön ki belőled.A kiejtéseket is hangosan kellene gyakorolnod amikor tanulsz.Akkor majd nem érne meglepetés,hogy vagy nem tudsz idegen nyelven megszólalni,vagy amit mondasz nem jól ejted ki.Ha jól megtanulva begyakorlod akkor nem lehet problémád
2012. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem, hogy ebből hogy lehet tanulni.

Max. a hallás utáni értésed lesz jobb tőle, de én valahogy ha nézek videót tutira nem az új szavakon fogok gondolkodni...

2012. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ha mellette tanulod az angolt rendesen akkor nagyon hasznos, nekem legalábbis bevált sokat javított a kiejtésemen és így nem is felejtem el a tanultakat mert gyakorlatban maradok, könnyen lehet felejteni ha nem gyakorlod.

Viszont ha nem tanulod meg a nyelvtanát egy idegen nyelvnek rendesen, akkor csak elpocsékolt idő lenne.

Legfeljebb szavakat tanulnál meg amiket nem tudnál épkézláb mondatokká összerakni, legjobb esetben is csak amerikaias szlengben.

2012. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!