Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Anglisztikára írtam be magam....

Anglisztikára írtam be magam. De szeretnék más nyelveket is tanulni. Milyen lehetőséget nyílhatnak meg többféle nyelv ismerete esetén? Milyen területen tudnék elhelyezkedni? Szeretnék távol maradni az oktatástól.

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszakos tanár nem lehetsz, választani kell még egy minorszakot is. Ami lehet más nyelv is.
2012. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem idén felvesznek ELTE anglisztikára, mert bőségesen megvannak a pontjaim (460+), én angoltanár leszek :) hiába nem fizet jól meg elnyomottak a tanárok, ez még szó mi szó egy egész stabil állás, tanárra mindig szükség van, ha másként nem, akkor magántanárként. Egybként ha nagyon jó vagy mehtsz tolmácsnak, bár az esetek 70%ában nem elég jók hozzá az emberek, hiába akarnak annak menni :) fordító is lehetsz ugyan, de az nem eléggé stabil, vagy van munka vagy nincs. idegenvezetőhöz kell külön vizsga de az is szóba jöhet. én egész biztosan angol-magyar/francia/orosz tanár leszek :)
2012. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tyaaaaaaaaaaaaaaa ==DDDDDOOODDDD egyébként úgyérzem szívesebben utaznék és dolgoznék távol..jól tudok nyelveket tanulni.. mi lenne hozzám testhezálló?
2012. júl. 24. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!