Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy zajlott a legutóbbi Telc...

Hogy zajlott a legutóbbi Telc angol szóbeli? (B2)

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a prezentáció előtt kapok 20 percet, hogy kidolgozzam a feladatot. Ez még a bemutatkozás előtt van? Itt lehet használni papírt, hogy összeszedjem a gondolataimat, vagy magamra vagyok utalva? Utána pedig mennyit kell várni, amíg behívnak?

2012. júl. 24. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
még hányszor teszed fel ezt a kérdést?
2012. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még mennyit akarsz kötekedni? (egyébként meg az előző kérdésben nem derült ki, hogy angol vizsgáról van szó, de módosítani nem tudom a kérdést) különben meg nem tejlesen mindegy, hogy hányszor teszem fel, amíg nem kapok rá értelmes választ?
2012. júl. 24. 17:01
 3/4 anonim válasza:
100%
Én most voltam májusban, nagyjából ugyan az a rend várnod kell aztán be küldenek egy terembe ahol 20 perced van leírni egy lapra néhány pontban amit el akarsz majd mondani, aztán ha lejárt egyből átmész a pároddal egy másik terembe de nem beszélhettek össze. Itt bemutatkoztok, a papír végig előtted lehet de ha fel akarod olvasni rád szólnak hogy magadtól mondd... de még nem hallottam olyanról akinek ne ment volna a szóbeli, sok sikert!
2012. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 figureout ***** válasza:
Én úgy emlékszem 20 perc volt mind a 3 szóbeli feladattípus kidolgozására összesen. Én itt csesztem el, ám meglett a nyelvvizsgám, mert én azt hittem csak a prezentációra van ennyi, s ha az meglesz, akkor kell majd a többit, hát nem. 20 perc az összesre. Ezután villámtempóban átküldtek valakivel egy másik terembe, ahol egyből csak angolul mindent, bemutatkozás pár mondatban, aztán el kell mondani melyik témát választottad, és beszélsz róla. társad kérdez, válaszolsz és fordítva. Ez után jön amikor el kellett olvasnotok egy szöveget (ezt is abban a 20 percben) és reagálni kell rá. Saját vélemény, saját történet, ami hasonló, koklúzió vagy bármi. Aztán a harmadik feladat, amikor van valami szituáció, mondjuk nem tudom éheznek a gyerekek Afrikában és erre kell megoldást keresni, ezt megvitatjátok közösen. Így zajlik a szóbeli. 2 vizsgáztató hallgat, kettő írja, amit mondotok, vagy felír arról dolgokat. Nem szólnak sokat, szinte csak köszönnek, de nálam nagyon barátságosak voltak. Ennyi. Mindegy mit mondasz, csak beszélj:)
2012. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!