Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cambridge B2 nyelvvizsgához...

Cambridge B2 nyelvvizsgához valaki magnóhallgatásos feladatokat tud az interneten? Mennyire nehéz a nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 18:32
 1/1 Miyu97 válasza:

sokkal nehezebb mint a többi... sokkal többet kell rá készülni, meg olyanokkal kerültem én is szembe... tanárnak megemlítettem hogy ezzel meg azzal még életben nem is találkoztam, nem az hogy használjam... közölte hogy persze hogy nem találkoztam vele, középfok után tanítják csak.

pont 60%kal csúsztam át rajta.. ez másik nyelvvizsgán olyan 80-90% lett volna.. szóval picit nehéz ><

magnóhallgatós feladatot meg ink idegennyelvi könyvtárból vegyél ki, mert az biztosabb, meg egyszerűbb mint neten keresgélni. az se kerül semmibe :)

2012. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!