Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc Angol B2 levélírásban...

Telc Angol B2 levélírásban kérném a segítségeket. Csak ez a 3 fajta levélírás lehet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Jelentkezős, információkérős, reklamálós. Tudom, hogy lehet félhivatalos is, de abból nyilván 2-t nem raknak be, szóval az nem annyira fontos.

Egy gyakorló könyvben láttam, hogy "Write an inquiry letter to the company above." Ez pontosan mit jelent? Az inquiry érdeklődést jelent, ez azt jelenti, hogy információkérőset kell írnom?


2012. aug. 2. 13:45
 1/1 anonim válasza:
Igen,az említett feladatnál valószínűleg információkérésről lehet szó.Egyébként csak a felsorolt 3 típus van,mondjuk régebbi telc-es gyakorlókban láttam véleménykifejtőset is,de az utóbbi időben nem hallottam róla,hogy ilyet betettek volna. :)
2012. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!