Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A felsőfokú nyelvvizsga...

A felsőfokú nyelvvizsga mennyi pont a felvételinél?

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
40 pontot ér a felsőfokú nyelvvizsga, az emelt szintű érettségire viszont 50 pluszpontot kapsz, úgyhogy az utóbbi szerintem jobban megéri és könnyebb is. Utána még mindig megcsinálhatod később a nyelvvizsgát :)
2012. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert nem voltam benne biztos:) egyépként Emelt töri, Emelt Angolos vagyok és középfokúm(87%) már van meg egy előrehozott angol középfokú éretségim (99%):D
2012. aug. 4. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor ügyi vagy :) csak így tovább!
2012. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Mert hallotam olyat hogy ha van nyelvvizsgád akkor kapsz érte 27 pontoit és ha felsőfokú akkor is, és ezért ha ez így lenne akkor ráérnék megcsinálni a felsőfokút.
2012. aug. 4. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem árt ha van egy nyelvvizsgád is, hisz az egyetemen jól jön majd, hogy kézhez kaphasd a diplomát. Én most érettségiztem és van már német felsőfokúm, de mégis emelteztem, hisz 10 pont sokat számít. Úgyhogy ha úgy érzed,hogy lenne kedved és időd megcsinálni, akkor mindenképpen vágj bele!
2012. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!