Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok mondani olyan oldalt,...

Tudtok mondani olyan oldalt, ahol németűl tudok filmeket/sorozatokat nézni? Örülnék neki, ha esetleg lenne hozzá német felirat is.

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha rosz kategória.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 7. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
youtubon beírod hogy "german film" és megvan oldva :D
2012. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondolok, mint az indavideo, csak német legyen.
2012. aug. 7. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
***** oldalon szoktam sorozatokat nézni, fent van németül pl. az Így jártam anyátokkal, Big bang theory, Született feleségek, Dr House én ezeket szoktam nézni. felirat nincs hozzá. ha a jobb felső sarokban lévő német zászlóra kattintasz, akkor csak német nyelvű filmeket dob ki. (hátránya a sok reklám, amikben ázsiai szexpartnereket akarnak eladni neked :D)

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó!!! Lassan, érthetően mondja. És nagyon sok témakörben!!!

[link]


vagy


youtube.com-on legalább 38 résszel megtalálod

"Jojo sucht das Glück" történeteket.

Ez is német nyelvet tanulóknak készült. Nagyon jó ez is!


vagy


[link] - itt aktuális hírek vannak. Láthatod, hallhatod, és le is van írva. Nagyon jó!!


Ezek a hasznodra válnak, biztos! :-)

2012. aug. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. aug. 8. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!