Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez? "Did you just...

Mit jelent ez? "Did you just get it? "

Figyelt kérdés

Feljelentkeztem VALAHOVÁ és ott egy amcsi ismerősömmel próbáltam volna chatelni (pre-intermediate szinten vagyok angolból, szóval nem valami profi).

Ezt mondtam:

"This program looks very strange to me"

Erre ő:

"Did you just get it?"


Sejtem, hogy mit gondol (bár hirtelen 2-3 jelentés beugrik nekem erre), de nem akarok hülyeséget írni, légyszi segítsetek.



2012. aug. 10. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Viszont mi kontextus nélkül nem nagyon tudjuk elmondani melyik a lehetséges jelentések közül:

1) Csak most kaptad meg?

2) Csak most eset le?

nem valószínű, de akár: 3) Csak most ért el hozzátok a program?


Több szövegkörnyezet kell, hogy pontosabbat mondjak, vagy csak kérdez vissza valami ilyesmit: "What exactly do you mean by that?".

2012. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, szerintem megvan, mire gondolt.

Mert mondtam neki, hogy regisztrálok arra a weblapra (amiről letöltöttem egy programot, azzal chatelhetek) és megkerestem, utána írtam neki, hogy furcsa még nekem az a program, szerintem arra gondolt, hogy most töltöttem-e le.


De aztán lehet, hogy most elárasszák a weblapot a kérdéseim mert kiderül semmit sem tudok angolul :DD

2012. aug. 10. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Mhm, az lehetségesnek tűnik. (Csak most szerezted be?). Kicsit most elbénáztam, mert csak TV programra gondoltam.
2012. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!