Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgán a legkönny...

Melyik nyelvvizsgán a legkönnyebb a szóbeli?

Figyelt kérdés
És hol nem buktatnak meg direkt?
2012. aug. 19. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Az EURO-ról hallottam,hogy elég jóindulatúak a szóbelin.
2012. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ott szóbelin a tanárral vagy a diákokkal beszélgetek?
2012. aug. 19. 18:32
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
A vizsgáztatóval és egy másik vizsgázóval is.Először a vizsgáztató feltesz egy kérdést,bemelegítésképp,arra 1-2 mondatban válaszolsz.Aztán képek alapján kell egy történetet elmondanod,ezt nyilván egyedül csinálod.Utána 2 szituációs feladat van,azokat egy másik vizsgázóval párban.
2012. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. aug. 19. 18:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, én még egy nyelvvizsgáról sem hallottam, hogy nehéz lett volna a szóbelije. A vizsgáztatók teljesen máshogy viselkednek mint mondjuk tanárként vagy ha személyesen ismered. Egyrészt, ha bármi apró bakit elkövetnek, akkor a vizsgázó már fordulhat is panasszal a vizsga szervezőjéhez és a vizsgahelyhez is - azt meg senki nem akarja, hogy rossz hírneve legyen.
2012. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem, tehát direkt buktatás emiatt se lehet!
2012. aug. 20. 06:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Pontosan. Sőt, én úgy vettem észre, hogy annyira óvatosak a szóbeli vizsgán, hogy csak akkor buktatnak, ha valóban nem tudsz hozzászólni az elhangzottakhoz. Ha ismered, hogy néz ki a vizsga menete és beszéled a nyelvet (vagy legalább a panelmondatokat), kizárt, hogy gond legyen. Két nyelviskolánál is ahol tanultam (két különböző nyelvvizsgára készítettek fel - TELC és Kodolányi), azt mondták, nem volt még olyan tanulójuk, aki megbukott volna szóbelin.
2012. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ez azért megnyugtató! :)
2012. aug. 20. 15:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Melyik nyelv?
2015. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Legalább nyelvet odaírtad volna

Angolból a Dexam könnyű-

2015. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!