Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » . Hogyan tanulhatok meg rövid...

. Hogyan tanulhatok meg rövid idő alatt? És ha kell akkor mennyibe kerül egy nyelvóra a különórán?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyorsan megtanulni németül, negyedikes koromban kezdtem el tanulni németül és akkor a negyedikes anyaggal kezdtem. Iskola váltás miatt. Az egész német alapot nem tudom és azt sem hogy hogyan tudhatnám megtanulni. Nem szeretnék fizetni érte.

2012. aug. 21. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
És most hányadikos vagy? Mióta tanulod?
2012. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
leggyorsabban egy magántanárral tanulhatsz meg németül, esetleg egy intenzív nyelvtanfolyamon, ahol tényleg kevesen vagytok. az utóbbival kapcsolatban nekem is kétségeim voltak, de most én is egy ilyen tanfolyamra járok és irtó gyorsan haladunk, nem beszélve a hangulatról :D
2012. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
9 .-es leszek haladó nyelvi elökészitőben készülök a középszintűre.:)
2012. aug. 29. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!