Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek ezzel az angol es...

Szerintetek ezzel az angol es nemettudassal bekerulhetek a halado nyelvcsoportokba?

Figyelt kérdés

Angol: az osszes igeidot tudom, a passzivot (szenvedo szerkezet), a reported speechet is, a neveloket, az eloljaroszavakat, es a szokincsem is eleg bo.


Nemet: az alapdolgokat (koszonesek,napszakok,etelek,allatok,jarmuvek,szamok, testreszek, orszagnevek,ilyenek) nagyjabol tudom, ezeknek a neveloit is, a szemelyes nevmasok reszes,birtokos,targyas,alanyesetet is, tudok egyszeru mondatokat alkotni, sok iget megtanultam, azoknak az elso mult idejet, plusz az alap hatarozoszavakat.


Szerintetek ezzel a tudassal menni fog a szintfelmero teszt mindket nyelvbol? Mik azok,amiket meg okvetlenul meg kellene tanulnom?



2012. aug. 24. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem lehet megmondani. Úgyis lesz teszt, az alapján majd eldől. Ha használni is tudod azokat, amiket leírtál, akkor lehet, de ha középhaladóba kerülsz, az sem katasztrófa.
2012. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De miket szoktak egyaltalan a szintfelmerokben kerdezni?

Persze, tudom is hasznalni, nem azert tanultam meg hogy ne tudjam.

Az a baj,nalunk nem lesz kozephalado, csak teljesen kezdo meg halado...

2012. aug. 24. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Angolból ez biztosan elég lesz, a németet nem tusom, mert sosem tanultam.

Egyébként akárhova kerülsz, biztosan van átjárás egyikből a másikba, ha máskor nem is, félévkor, vagy év végén.

2012. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"nem lesz kozephalado, csak teljesen kezdo meg halado"

Akkor inkább a haladóba kerülsz. (Első voltam.)

2012. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. aug. 24. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!