Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen kurzust vegyek fel?...

Milyen kurzust vegyek fel? Középhaladót vagy újrakezdőt?

Figyelt kérdés

4 évig tanultam heti 2 órában ezt a nyelvet, de a tanárunk nem vette túlságosan komolyan a feladatát.Mindig Ötös voltam, amit leadott nyelvtant azt értettem és le is tudok fordítani egy francia szöveget de megszólalni nem tudok, csak annyit tudok elmondani, h mi a nevem és h hol lakom ...stb. Szerintetek ez édeskevés egy középhaladó szinthez és menjek az újrakezdők közé??

Nagyon fontos lenne, mert nem akarom azt, h szenvedjek, rossz jegyeket kapjak, mert túl nehéz lenne a szint a középhaladók között. Ha ez rontaná le az átlagomat nagyon rosszul érintene. Másrészt unatkozni se akarok az újrakezdők között + az újrakezdők órája ütközik egy kötelező órámmal, ezért várnom kéne egy félévet a nyelvtanulással..



2012. aug. 25. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egyetemi óráról van szó, akkor több, mint valószínű, hogy ez egy nulla kredites tárgy, szóval nem kapsz belőle jegyet, meg vizsgázni se kell, legalábbis SZTE-n biztos így van. Ha ütközik az óráddal, akkor vedd fel a másikat, igazából abból sincs gáz, ha nem lesz belőle aláírásod.
2012. aug. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is SZTE-s leszek. Ezt az aláírásos dolgot annyian mondták már. Ez mit is jelent pontosan? :)
2012. aug. 25. 00:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is felvettem egy francia szintentartó kurzust első félévben, de aztán az első négy óra után nem jártam be, mert rájöttem, hogy mindannyian különböző szinten voltunk. Félév végén megjelent az etr-ben egy N betű, hogy nem teljesítettem, de ennek nincs semmi következménye, lényeg, hogy nyelvvizsgám van.
2012. aug. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jajj..lehet inkább vmi új nyelvet kéne kezdeni..:D köszönöm a segítséget!! :)
2012. aug. 25. 02:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Az "aláírás" annyit jelent,

h nem kapsz jegyet (tehát csak láttamozzák

h bejártál)

2013. febr. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az "aláírásos" tárgyak

nem szoktak sokat érni

2013. febr. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A nulla kredites tárgyakat el lehetne törölni

(nincs értelme)

2013. febr. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 خديج&# válasza:
Nem unatkoznál, a nyelvorán mindig tanulsz ujat. minden gyakorlással fejleszted magad, a gyakorlás alatt csak fejlödhetsz. az ujrakezdö nem a kezdö csoportot jelent. Nem állsz középhalado szinten, azok alapján amit írtál.
2013. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!