Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány óra kellene az eszperantó...

Hány óra kellene az eszperantóhoz?

Figyelt kérdés
ha otthon is tanulok kb. hány órát kell venni egy magántanárnál 100-at kb. vagy mennyit, az is kevés, azért kérdezem mer nincs túl sok pénzem magán órákra, a tanfolyamot pedig nem találták ki : )

2012. aug. 26. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit olvasgattam az eszperantóról, de nem tanultam soha.


Attól függ hány percesek, de szerintem olyan 50, Heti 2x1 órában.


Az 25 hét. Vagyis kb fél év.

Azalatt otthon meg tudod tanulni az 1500 szógyököt. Meg szerintem érdemes sokat olvasni, hogy szokd a képzőket.

Tanárnál meg a szóbeli kommunikációra rámenni.

2012. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

30 nap

[link]

imádtam a könyvet

üdv

:)

2012. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megkaptátok a zöld kezeket : ) az utolsónak ez a könyv elég lenne hozzá? a középfokúhoz? te ebből tanultál?
2012. aug. 27. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, tanultam belőle, és elég sokáig is eljutottam, de sajnos én az a fajta tanuló vagyok, akinek tanár kell, visszacsatolás nélkül nem tud tanulni, így aztán feladtam - nem a könyv volt a hibás benne -- ha belekezdesz, Te is látni fogod, milyen jól van felépítve

hogy elég-e a középfokúhoz? - nem tudom, mert eszperantóból nem vizsgáztam, de el tudom képzelni, hogy igen

szerintem itt nézz körül, biztos tudnak segíteni, tanácsot adni

[link]


üdv

:)

(köszönöm a zöld kezecskét, bár nem igazán értem a működését, mert minél többet segítek, annál kevesebb százalékom vala:)))

2012. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!