Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik angol szakmai nyelvvizs...

Melyik angol szakmai nyelvvizsgát válasszam?

Figyelt kérdés
Most ősszel mennék, van Europro, GazdálKODÓ, BME-gazdasági. Szerintetek melyik legyen? Az euro-n a tolmácsolástól, és a diktálástól tartok, viszont az üzleti, ami a témákat tekintve egyszerűbb. Tapasztalatoknak is örülnék.
2012. aug. 27. 19:29
 1/5 anonim válasza:
Ha azt akarod, hogy könnyű legyen akkor csinálj BGF-est, az az. Tapasztalatból mondom. :D
2012. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ősszel csak ezek vannak.
2012. aug. 27. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Kitex nincs őssel??? :O az a legegyszerűbb, hidd el! :)

Amúgy nekem a feladatok alapján az Euro szimpibb, az tűnik könnyebbnek. Ne fél a diktálástól, lehetotthon is gyakorolni és ha rákapsz az ízére, könnyű szerrel szerzed meg a pontokat rajta. :) csak ez elején nehéz, ha már nagyjából kiismered a vizsga szókincsét, nem lesz gond vele.

2012. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kitexet nem fogadják el, mert csak üzleti meg gazdasági jó, kitexbe meg egyik sincs.
2012. aug. 29. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, Kitexben idegenforgalmi meg kereskedelmi van csak.

Nem értem miért nem fogadjk el nálatok, egyik ismerősöm gazdasági szakon volt és a kitexes idegenforgalmi (!) vizsgáját simán elfogadták.. én sem értettem miért, a 2 szaknyelv közül a kereskedelmi még 1-2 tételében illeszkedik is az üzleti témába, de hogy az idegenforgalmit miért engedik, rejtély számomra :P

Azért sajnálhatod, mert a legegyszerűbb vizsga a világon!

2012. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!