Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet kimennék külföldre...

Lehet kimennék külföldre nyelvet tanulni, mert szeretnék felsőfokon megtanulni angolul. Van itt olyan, akinek van tapasztalata a külföldi nyelviskolákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
28 éves lány vagyok és az angolt kicsivel jobb, mint alap szinten beszélem. Egyszer próbáltam meg a TELC középfokú nyelvvizsgát és sajnos csak a szóbeli sikerült. Most az a helyzet, hogy jövő októbertől meg fog szűnni a munkahelyem. Én úgy látom, hogy ez egy lehetőség lenne arra, hogy nyelvet tanulhassak, mert végre lesz időm. Nagyon gondolkodom, hogy befizetek egy külföldi nyelviskolába Angliába vagy Máltára. Utazom és egyben nyelvet is tanulok, szerintem ez nagyon jó lehetőség. :) Elég sok tanfolyamot hirdetnek, de melyik ami tényleg igazán hasznos és garantált eredményt hoz? Felsőfokút szeretnék, úgyhogy elszánt vagyok! :) Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi. Van félretett pénzem, így nem félek az anyagi részétől, de azért nem mindegy mire adom ki ezt a pénzt!

2012. szept. 1. 00:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!