Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SPANYOL FORDITAS! Segitene...

SPANYOL FORDITAS! Segitene vki leforditani? Elore is koszonom.

Figyelt kérdés
Nagyon halas lennek ha valamilyen jo spanyolos le tudna forditani. Ez lenne az: Jol telt a nyaram,csak sajnos nagyon rovid volt.Nyaron sokat pihentem,olvastam,szorakoztam,tobb idod tudtam a csaladommal tolteni.Es ennek nagyon orultem. Nyar eleje nem volt annyira izgalmas, de juliusban voltam tanc taborban a baratnommel,nagyon jo volt,sokat tancoltunk, es jol ereztuk magunkat.A baratnom eljott hozzam Budapestre,voltunk vasarolgatni,meglatogattuk a nyagymamajat.Ezutan en mentem Ausztriaba hozza.Voltunk Becsben,fantasztikus volt az a 2het. Nyaron voltam a nagymamamnal is aki nagyon messze lakik tolunk.Ott jartunk szep helyeken a csaladdal.1 hetre a balatonra is lementunk, jo meleg volt, sokat furodtem de nem sokat napoztam mert nem annyira szeretek. Nyaron meg a barataimmal talalkozgattam voltunk moziban,vasarolgatni,es mindenfele jo helyeken.Jol telt a nyaram,de mind mind1 ik nagyon gyorsan eltelt. ennyi lenne, mult idoben :) nagyon koszonom aki segit. :)

2012. szept. 6. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Házi? Ha spanyolra jársz tudnod kéne. vagy ha részben nem megy hagyd ki azt a részt, vagy fogalmazd meg másképp.
2012. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi, mar kesz van..lusta voltam megcsinalni. :DD
2012. szept. 6. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja értem :)
2012. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 webnyelv ***** válasza:
Ha kész van, nem teszed be ide? Átolvasgatnánk legalább és megdicsérnénk, milyen ügyes voltál, vagy pedig kijavítjuk és irgumburgum, hogy milyen sok hiba volt benne.
2012. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!