Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt már olyan veled hogy...

Volt már olyan veled hogy azért voltak rád irigyek az osztálytársaid mert neked volt (először) nyelvvizsgád?

Figyelt kérdés

Talán furcsáljátok a kérdést,de azért kérdem mert a mi osztályunkba(sőt,sulinkba az adott évfolyamon)nekem volt először angol közepem.És ma mikor mondtam(ők kérdezték)hogy kinek van,akkor az egyik csajról csak sugárzott az irigység.

Mondta hogy nekem nem is lehet,meg nem lehet letenni.Mert amúgy csak kilencedikes vagyok.Szóval csak annyi hogy máshol is ez lenne vagy csak én vagyok ilyen irigyekkel körülvéve?Esetleg hasonló sztoritok van?Mindkét fél részéről érdekelne.


2012. szept. 7. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan mindig van aki irigy xD pl én akkor vagyok irigy mikor nálam valaki jobban tud angolul XD XD
2012. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!