Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok ezt? I been...

Lefordítanátok ezt? I been keepin' mighty close touch, Részletek lentebb

Figyelt kérdés
Egy elköltözött szomszéd (vagyis volt szomszéd) jön látogatóba a régi negyedébe, hogy látogasson meg valakit. Az illetőt meglepi, hogy a volt szomszéd mindenről tud, ami mostanában ott zajlik. meg is kérdi, honnan tud minderről, és akkor mondja ezt,
2012. szept. 12. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami olyasmit jelent, hogy szoros kapcsolatot ápolt.
2012. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
en vmi nyitott fülre gondoltam...csak valahogy más szavakkal
2012. szept. 12. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
a nyitott fül azt feltételezi, hogy úgymond csak hallott a dolgokról, de itt az áll, hogy kapcsolatban is állt a dolgok forrásával :)
2012. szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

arra gondolsz, hogy nyitva tartottam a fülem?

szerintem a szoros kapcsolatot ápolt/tartott fent jobb - hallgass az első válaszolóra

:)

2012. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2012. szept. 13. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:

szia, egy ideje szemezek vele - reméltem, hogy valaki ráharap, mert csiszolgatni könnyebb, mint megfogalmazni -- néha érteni vélem, de valahogy nem tudom összerakni (az "if you ever had one-t nem tudom berakni:(

az eleje egyértelmű: - rendkívül téves elképzelés...

a vége is: - márpedig jócskán volt (mármint tévedése az unokának), mint azt mindketten tudjuk


bocsi, hogy ebben nem igazán tudtam segítni


:)

2012. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kösz..én is úgy vagyok a fordítással,

könnyebb csiszolgatni mint "belevágni"

2012. szept. 13. 22:11
 8/8 anonim ***** válasza:
az if you ever had one, szerintem az lehet hogy "ha valaha volt neked (mármint ilyen téves elképzelésed)" és akkor jön a többi amit mondtatok :)
2012. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!