Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha valaki kimegy Németországba...

Ha valaki kimegy Németországba, mennyi idő alatt tudja megtanulni a nyelvet?

Figyelt kérdés
Van némi alap,suliban németet tanult,jól ment neki,van nyelvérzéke és most mondjuk egyik napról a másikra,csak németek között van.Mennyi idő lehet így megtanulni a nyelvet?Esetleg van,aki így csinálta?
2012. szept. 13. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van alap akkor hamar. 2 hónap és teljesen jól megérteti magát az ember. Ehhez az kell, h magyar segítség vagy nincs vagy nagyon kevés. Nem azt mondom, h perfekt, ahhoz kell kb 2-3 év. Legalábbis egyik ismerősömnek annyi kellett.

Unokanővérem alig tud valamit angolul, mert nem beszél a munkahelyén, takarító egyedül a férjével. Utóbi hozzállással sehogy. :-)

2012. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hello!

En most kintelek Nemetorszagban 16 eves leszek,masfel eve jarok itt iskolaba,mikor eloszor kijottem en nemtudtam nemetul,mivel otthon angolt tanultam,csak par szot tudtam nemetul,amit pár nap alatt tanulgattam konyvbol,de mostmar perfekt vagyok,es masfel eve jarok itt suliba ott tanultam meg meg az uj baratoktol.

Barcsak jobblenne a megelhetoseg magyarorszagon es mehetnenk haza.

Hiaba perfekt vagyok utalok ittlenni!!!!!!!!!!!!!! :(

Ha tehetnem most rogton indulnek haza,tiszta depis vagyok miota ittvagyok,hianyzik magyarorszag,a csalad, a baratok es a baratooom is ♥ :(

3 Havonta jarunk csak haza es nagyon nehez :(

Mindneki azthiszi hogy milyen szuper nekunk hogy ittlehetunk.

Nagyon nemaz!!!

Tobb a kereset annyibol jo,de utalunk ittlenni!

Mihelyst betoltom a 18-at indulok is haza mar nemkell sokat varnom hala istennek :)

Ez igy nemalapot,hogy tiszta lelkibetegvagyok,mert ebben a kocsog orszagban vagyok :( .

2012. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kösz -
2019. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!