Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cosmopolitan-lingua nyelviskol...

Cosmopolitan-lingua nyelviskola vagy a euro-nyelviskola a jobb? Valamelyikről tudnátok mondani valamit, tanult ott valaki? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Első találat amit google kidobott és amibe belebotlottam és megtetszett azaz euro nyelviskola volt. Utána kicsi keresgéléssel ráakadtam a cosmopolitan-lingua nyelviskolára. Amely nagyon szimpatikusnak tűnt első ránézésre. Több híresség is itt tanult, és közel kétszer akkora tábora van facebookon. Mindenképpen népszerűbbnek tűnik. És holnapig, az őszi akció keretében 220ezer ft helyett, csak 160ezer ft a jelentkezési díj, ugyan úgy mint az euro nyelviskolában.

Ott jelenleg 170 ezer a tandíj a 4 hónapos szuper intenzív tanfolyamra, és mai nap este 8ig van 10 ezer ft-os kedvezményük. Tehát ha holnap jelentkezek ez drágább is. Ha még ma akkor ugyan annyi, de döntésképtelen vagyok jelenleg :s


Az euronál szól, hogy fix helyen történik az oktatás, másiknál pedig előfordulna hogy vándorolni kell, nem mindig ugyan ott tartanák az órát. (más épület) De ha megéri akkor szívesen vándorolnék.


Az oldalukon a cosmopolitan meggyőzőbb ami a tanárok leírását illeti:

"Tanáraink kiválasztására kifejezetten nagy figyelmet szánunk. Hozzánk nem könnyű bekerülni. Csapatunkban mindenki anyanyelvi szinten beszéli az általa tanított nyelvet, illetve alkalmazunk hazánkban dolgozó külföldi oktatókat is. "


Bár eurónál is jókat írnak, de ott nem említik az anyanyelvi szintet.


Ami cosmopolitan ellen szól azaz, hogy a könyvek nincsenek benne az árban, euronál nem tudom benne-e vannak, ott erről nem írtak semmit.


Tanácstalan vagyok, hogy hova jelentkezzek, remélem tudtok segíteni, tapasztalatotokkal, vagy csak szimplán azzal, hogy titeket melyik győzött meg jobban.


[link]

[link]


2012. szept. 13. 13:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Rosszul mondtam, 240ezer ft helyett 160ezer ft. Eredetileg sokkal drágább, de így hasonlóan jó árban van mint az euros
2012. szept. 13. 13:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a cosmopolitan-be jártam, hihetetlenül jó volt és majd biztos folytatom. Csak ajánlani tudom, és ha mész ingyenes kommunikációs órákat is kapsz amerikai anyanyelvi tanárokhoz a tanfolyam mellé.A cosmopolitan alapvetően inkább az amerikai angolra tanít.Vándorolni tény, hogy kellett de nem messzire megoldható volt és mindig időben küldtek sms-t is, hogy ezzel se legyen probléma. Kár, hogy nem fejtetted ki, hogy az a 160 ezer ft egy hónapra szól-e. Remélem a cosmopolitan-be mész és sokat segítettem :))
2012. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
160ezer ft 4 hónapra szól :) Vagyis szólt, elvileg már nem él ez az akció :) Köszi a választ, sajnos a jelentkezésemet már leadtam mire megírtad. De így legalább tudom, hogy jó helyre kerülök :)
2012. szept. 18. 11:16
 4/6 anonim válasza:

Sziasztok! Bár régen érdeklődött bárki is, de szerintem sokkal jobb a Cosmopolitan Lingua nyelviskola, mint pl az Euro. Ott jelentkeztem középfok felettire, és hónapokig vártam, hogy jelentkezzenek, hogy mikor indul.. Mondanom sem kell, hogy nem szóltak, majd a befizetett előleget is alig akarták visszaadni.

A cosmopolitan-nél is kellett ugyan várnom, de csak 2 hetet. Nagyon megvagyok elégedve az ott dolgozók segítőkészségével és a tanfolyam színvonalával egyaránt.

Ajánlom mindenkinek!

2015. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Anna765kali válasza:
Cosmopolitant senkinek nem ajánlom átverés és lehúzás az egész egy pincében zajlik az oktatás.
2018. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én voltam a kérdező, nekem se jött be igazán, többször is megpróbálkoztam vele, lehet a szorgalmam se az igazi. De a tanárom hozzállása is röhej volt. 15 perceket késett, amivel azt érte el senki nem ment be már időre sokan csak 9-kor néha előbb le is lépett, hát ezért perkáltunk....
2018. júl. 6. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!