Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A "France-Euro-Express 2"...

A "France-Euro-Express 2" című francia tankönyvnek hol tudom megnézi a hanganyagát szöveg formájában?

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Annak nincs külön hanganyaga. A könyvben lévő szövegeget mondják ott, azt a TK.- ben látod is. Ami meg a hallásértést illeti (compréhension orale), szerintem azt egy diák sehol nem találja meg. Nem tudom, hogy a tanároknak egyáltalán megvan-e, de ha igen, akkor is tuti, hogy csak ők férhetnek hozzá. Legalábbis szerintem. Max neten próbáld meg letölteni, de nem hinném, hogy fenn van. Csak úgy tudsz segíteni ezen, ha sokat gyakorlod, sokszor hallgatod azokat a szövegeket, amiket látsz is (pl. a kisebb ouverture-öket meg a "leçon"-okat) és majd egy idő után ráérzel és jobban megérted. :D
2012. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) csak azért kellet volna hogy az ismeretlen szavakat megértsem belőle :) meg mert olyan gyorsan beszélnek néhol hogy alig lehet érteni :S
2013. jan. 11. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!